Dr. Meral's ELIXIR

Dr. Meral's Elixir®, dermatoloji uzmanı Prof. Dr. Meral Şaşoğlu'nun geliştirdiği tescilli ve patentli bileşimlerdir. Dr. Meral's Elixir® serisi bilimselliği, yüksek teknolojiyi ve doğallığı ifade eder.

Dr. Meral's Elixir® serisi içerisinde bulunan aktif maddeler ve bunların bileşimleri, çok yoğun araştırma geliştirme süreçlerine eşlik eden bilimsel çalışmalar ve klinik uygulamalar neticesinde ortaya çıkarılmakta; çeşitli testler ve mükemmelleştirme çalışmaları ile optimize edilerek ürünlerde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Dr.Meral's ELIXIR® Nº 23 Formula

Prof. Dr. Meral Şaşoğlunun serum formülü içerisinde bulunan doğal ve bitkisel içerikli:

  • Saç kökü hücrelerindeki DHT oluşumu ve DHT'nin Androjen Reseptörleri'ne bağlanması ile mücadele ederek saç dökülmesini durdurmaya yardımcı,
  • VEGF (Vascular Endothelial Growth Factor) sentezini lokal olarak artırarak saç kökündeki kılcal damarları yeniden canlandırmaya yardımcı olan ve saç kökünün kılcal damarlar yoluyla beslenmesini başlatan,
  • Saç kökü hücrelerini aktive ederek yeni saç gelişiminin başlamasına etkili bir biçimde yardımcı olan,
  • Saçları uzatmaya yardımcı olan (hair growth),

DR.MERAL'S ELIXIR® No 19 Formula

Prof. Dr. Meral Şaşoğlunun besleyici tableti içerisinde bulunan doğal ve bitkisel eşsiz esansiyel aminoasitler, vitaminler ve antioksidan özellikli kıymetli bitkisel ekstraklar sayesinde hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi ve sağlıklı olma özelliğini düzenli kullanımda destekler ve bunu yaparken tüm hücrelerimizin daha iyi fonksiyon yapabilmesine olanak sağlayabilir.

DR. MERAL'S ELIXIR® No 21 Formula

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu'nun Sac Dokulmesine Karsi gelistirdigi Dr. Meral's Elixir No 23 Formula'da bulunan serum icerigi olan bitkisel, amino acid vitamin ve minerallerden olusan Sampuana uyarlanmis seklidir. Paraben, Sodyum Laureth Sulfat ve Sodyum Laury.

Dr.Meral's ELIXIR® Nº 17 Formula

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu'nun Kalınlaştırıcı Krem Formülü olup, saçları dış faktörlerden koruyan, saç tellerini besleyen, parlatan, sağlık ve hacim kazandırmaya yardımcı doğal ve bitkisel bileşenlerden oluşmaktadır.

Dr.Meral's ELIXIR® Nº 22 Formula

Formül saç dökülmesine ve kepeğe karşı yapılan tek şişede kullanıma sunulan dünyanın ilk ve tek şampuanıdır.

Dr.Meral's ELIXIR® Nº 27 Formula

Formülümüz kirpik bakım serumu olup, tamamen hücreleri yenileyici antoksidanlar ve aminoasitler ile desteklenmiş kirpikleri daha olgun daha uzun ve daha kıvrık yapmayı hedeflemiştir.

Dr.Meral's ELIXIR® Nº 28 Formula

Formülümüz kaş bakım serumu olup, tamamen hücreleri yenileyici antoksidanlar ve aminoasitler ile desteklenmiş olup küsmüş kaş köklerini çalıştırmasını hedeflemektedir.