PROF. DR. MERAL ŞAŞOĞLU 'NUN FORMÜLLERİ KULLANICI YORUMLARI VE PROF. DR. MERAL ŞAŞOĞLU 'NUN FORMÜLLERİNİ KULLANANLAR

Kullanıcı görüşleri Prof. Dr. Meral Şaşoğlu 'nun Formül ürünlerini kullanan kişilerden gelen yorumları kapsamaktadır. Prof. Dr. Meral Şaşoğlu 'nun Formül ürünlerinin sonuçları kişiden kişiye ve metabolizmaya göre farklılık gösterebilir.

Keşke daha önce folixir setle karşılaşsaydık!

Merhaba Ciddi anlamda saç dökülme sorunu yaşıyorduk annemle birlikte. Saçlarımızı artık yıkamaya kotkar hale geldik. Saçlarımızı yıkadıktan sonra dökülen saçlarımı gördükçe oturup ağlıyordum. Bir çözüm ararken bir gün sayın meral şaşoğlunu tv de izledik ve yaptığı açıklamalarla gerçekten etkiledi bizi. Denemekten ne zarar gelir diyip hemen 1 set aldık ve birlikte kullanmaya başladık. Yaklaşık 1.5 ay oldu kullanmaya başlayalı gercekten tüy şeklinde saçlarımızın cıktıgını farkettik. Saçlarımızın ince ve cansız olmasından dolayı folixir setten memnun kalınca saç kalınlaştırıcı kremide aldık onu daha yeni aldık ama ondan da kesin sonuç alacağımıza eminiz. Keşke daha önce folixir setle karşılaşsaydık. Herkese emeğinden dolayı çok ama cok tesekkürler.

Seval ERTUĞRUL - Yaş: 31

Ne kadar teşekkür etsem az!

S.SAĞLAM  ( 29-12-2017 )

Merhaba Meral hocam size ne kadar teşekkür etsem az. Sayenizde minik bir sürü bebek saçlarım var.  Biliyorum 1ayda bunu yapan bu buluşunuz birkaç ay sonra bana kaybolan özgüvenimi mutlu eski günlerimi verecek. İnsanlık adına yaptığınız bu buluşu ve çabanızı takdir ediyorum.  Sağlıcakla kalın her zaman duacınızım.

Mutluluğum tüm hayatıma yansıdı!

Müşteri Adı Soyadı : Eyüp H. Yönetici , 46 Yaşında 23 Yıldır Saçsız / 03-06-2017 

Folixir, saç ürünlerini kullanırken gördüğüm sonuç inanılmaz mutlu edici kullanmaya başladığım ilk haftadan itibaren tüyler oluşmaya başladı. ( Hiç  tepem de saç, tüy bile yoktu. Resmen tam bir keldim 23 yıldır. ) Tam 1 aydır kullanıyorum, çok düzenli ve dozunda. Sonuçlar muhteşem. Etrafımda ki arkadaşlarım bana “ ÇİM ADAM “ diye hitap etmeye başladılar. Mutluluğum tüm hayatıma yansıdı. Çünkü ekim bile yapılamayacak saç mağduruydum. Artık saçlanıyorum, her gün daha çok saçlanacağımı görüyorum.

Teşekkürler Folixir. 

Bu güzel sonuç için Meral Hocama ve ekibine teşekkür ederim.

Folixir Serum-tablet-şampuan setini yaklaşık iki ay önce kullanmaya başladım ve şuanki sonuçlar hakkını vererek kullanma sonucu gerçekten başarılı. Bunu reklam amacıyla değil gerçekten işe yaradığı için ve bu ürünü benim durumumda olan herkesin kullanmasını istediğim için yazıyorum. Öncelikle internette çeşitli sayfalarda  yapılan olumsuz yorumlara kapılmadan ürünü düzenli bir şekilde 1-2 ay kullandığınızda gözle görülür iyileşme olduğunu göreceksiniz. Günümüz şartlarında bir saç ekimi 5.000-10.000 arası değişirken 6 aylık bir kullanım sonucu sağlıklı saçlara vereceğimiz ücret aslında oldukça aşağısında kalacaktır. Doğal olması ve acısız bir şekilde sağlıklı saçlara kavuşacağınızı düşündüğünüzde verilen ücret aslında çokta fazla değil. Yeter ki düzenli bir kullanım ile sabırlı olun. Sonuçlara siz de inanamayacaksınız. Bu güzel sonuç için Meral Hocama ve ekibine teşekkür ederim.

 

Necati BALDAN

Destek için teşekkür ederim.

Merhaba,

 

        37 yaşındayım ve lise yıllarımdan bu yana saç sorunu yaşıyorum. Kimi zaman erkek tipi yoğun dökülme kimi zaman incelme kimi zaman da yağlanma sorunu yaşadım. Ayrıca hiçbir doktorun ve ürünün çare olamadığı seboreik dermatit rahatsızlığım var. Saç döngün her zaman hızlı oldu. Çabuk dökülüp çabuk çıktı. Bu da hep alın çeperimde yoğun saç ancak uçlarda incelen cansız ve az saç görünümüne neden oldu.

 PRP ve Mezoterapi yaptırdım. İnanılmayacak fiyatlara hiç başarılı olmayan ürünleri kullandım. İçeriği ve yan etkileri belli olmayan tabletleri içtim. Yine Folixir’i de aynı Durumda “bir de bunu deneyeyim, ne kaybederim ki?” diyerek aldım.

        Seboreik dermatitim olduğunu telefonda ilettiğimde bugüne kadar her müşteri temsilcisinin dediği gibi faydasını göreceksiniz şeklinde yönlendirildim ve hiç inanmadım.

        Serum , Şampuan, Tablet ve saç Kremini yaklaşık 4 aydan bu yana bir arada kullanıyorum. Yoğun bir ürün olduğu için çok uzun süre gidiyor. Seboreik dermatitimden eser kalmadı. Ne pullanma ne kaşıntı ne de kızarıklık. Saçlarım canlandı ve çok hızlı uzuyor. Ki bu sonuçları önerilenin dışında gün aşırı kullandığım halde sahip oldum.

        Meral Hanım’ ın akademik kariyeri, klinik test ve onaylar, şampuanın içeriğinde SLS olmaması, ürünlerin bitkisel olması vb. fazlasıyla bana güven veriyor. Telefonla ulaştığımda her zaman güler yüzlü, samimi ve doğru bilgilendirme ile karşılaşıyorum.

        12 yaşındaki kızım ve benim bundan sonraki saç ürünüm daimi olarak Folixir’ dir.

Hem anlamsız para harcamaktan hem de ne olduğu belirsiz ürünleri denemekten kurtuldum.

 

Destek için teşekkür ederim.

Nilgün Özcan, İzmir

( İK Proje Lideri AKG Grubu )

Görüşlerinizi Paylaşın